NZOZ CENTRUM MEDYCZNE GRANICZNA
40-018 Katowice, ul. Graniczna 45
info@cmgraniczna.pl 
Rejestracja Ogólna 882-129-999
Poradnia K 662-103-011
Medycyna Pracy 517-735-053
A
+A
NZOZ CENTRUM MEDYCZNE GRANICZNA
40-018 Katowice, ul. Graniczna 45
info@cmgraniczna.pl 
Rejestracja Ogólna 882-129-999
Poradnia K 662-103-011
Medycyna Pracy 517-735-053

 

Szanowni Państwo

 

         Ze względu na sytuację epidemiologiczn spowodowaną koronawirusem SARS-CąoV-2 prosimy w razie złego samopoczucia o kontakt telefoniczny. Lekarz zdecyduje czy wizyta w Przychodni jest konieczna.

 

Recepty - stale podawane leki

 

          W systemie elektronicznej rejestracji Pacjenta została uruchomiona funkcjonalność pozwalająca pacjentom na zamawianie stale podawanych leków.

Funkcjonalność jest dostępna po zalogowaniu w Panelu pacjenta w sekcji Zamów receptę.

W celu zamówienia leku stale podawanego należy wybrać z listy poradnię, lekarza oraz dostępny termin. Następnie z listy w lewym oknie wybrać leki, które mają być przepisane przez lekarza.

 

W Panelu Pacjenta udostępniono funkcjonalność dotyczącą wystawionych eRecept dla Pacjenta.

 

Czy wiesz, że ponad 50% Polaków choruje przewlekle? Niestety statystyki mówią, że z każdym rokiem procent chorych będzie się powiększał. W związku z tym wprowadzono nowy pilotażowy program Opieki Koordynowanej „Przygotowanie, przetestowanie
i wdrożenie do systemu opieki zdrowotnej organizacji opieki koordynowanej POZ +”. Centrum Medyczne Graniczna jako jedna z 45 placówek w kraju bierze udział w projekcie. 
Program przeznaczony jest dla pacjentów w przedziale wiekowym od 20 do 65r.ż. Celem badania bilansowego jest identyfikacja pacjentów zdrowych i potencjalnie chorych. POZ + oferuje również „Program zarządzania chorobą”, którego głównym celem jest skoncentrowanie działań zespołu profesjonalistów medycznych na rzeczywistych potrzebach zdrowotnych pacjentów objętych opieką lekarza POZ oraz ich realizację w sposób kompleksowy, planowany, ciągły i zintegrowany.
A zatem, jeżeli chcesz wziąć zdrowie we własne ręce, nie chcesz trafić do powyższych statystyk, zgłoś się do nas jeszcze dziś w Centrum Medycznym Graniczna.

Więcej informacji na temat programu udziela koordynator POZ + w siedzibie naszej placówki przy ul. Granicznej 45 w Katowicach oraz pod nr tel. 666 404 100.

 

Serdecznie zapraszamy.