Portal eRejestracja

Szanowni Państwo

         Z myślą o naszych Pacjentach został uruchomiony dodatkowy numer telefonu do rejestracji naszej poradni. Mamy nadzieję, że poprawi to komfort dodzwonienia się do nas. Jednocześnie informujemy, że wszystkie rozmowy są rejestrowane.

Numery telefonu do rejestracji poradni: 32 444 65 65, 32 255 49 49


         Ze względu na sytuację epidemiologiczn spowodowaną koronawirusem SARS-CąoV-2 prosimy w razie złego samopoczucia o kontakt telefoniczny. Lekarz zdecyduje czy wizyta w Przychodni jest konieczna.

 

Recepty - stale podawane leki

 

          W systemie elektronicznej rejestracji Pacjenta została uruchomiona funkcjonalność pozwalająca pacjentom na zamawianie stale podawanych leków.

Funkcjonalność jest dostępna po zalogowaniu w Panelu pacjenta w sekcji Zamów receptę.

W celu zamówienia leku stale podawanego należy wybrać z listy poradnię, lekarza oraz dostępny termin. Następnie z listy w lewym oknie wybrać leki, które mają być przepisane przez lekarza.

 

W Panelu Pacjenta udostępniono funkcjonalność dotyczącą wystawionych eRecept dla Pacjenta.

 

Czy wiesz, że ponad 50% Polaków choruje przewlekle? Niestety statystyki mówią, że z każdym rokiem procent chorych będzie się powiększał. W związku z tym wprowadzono nowy pilotażowy program Opieki Koordynowanej „Przygotowanie, przetestowanie
i wdrożenie do systemu opieki zdrowotnej organizacji opieki koordynowanej POZ +”. Centrum Medyczne Graniczna jako jedna z 45 placówek w kraju bierze udział w projekcie. 
Program przeznaczony jest dla pacjentów w przedziale wiekowym od 20 do 65r.ż. Celem badania bilansowego jest identyfikacja pacjentów zdrowych i potencjalnie chorych. POZ + oferuje również „Program zarządzania chorobą”, którego głównym celem jest skoncentrowanie działań zespołu profesjonalistów medycznych na rzeczywistych potrzebach zdrowotnych pacjentów objętych opieką lekarza POZ oraz ich realizację w sposób kompleksowy, planowany, ciągły i zintegrowany.
A zatem, jeżeli chcesz wziąć zdrowie we własne ręce, nie chcesz trafić do powyższych statystyk, zgłoś się do nas jeszcze dziś w Centrum Medycznym Graniczna.

Więcej informacji na temat programu udziela koordynator POZ + w siedzibie naszej placówki przy ul. Granicznej 45 w Katowicach oraz pod nr tel. 666 404 100.

 

Serdecznie zapraszamy.